Srpen 2012


Máma,maminka.

26. srpna 2012 v 13:01 | Áďa |  Články na téma týdne :P
Máma,maminka.-Člověk který mě 9.měsíců nosil v bříšku což vypadalo jako vak.Přivedla mě na svět na kterým jsem už 11 let.Naučila mě jíst,chodit,mluvit,psát,počítat a všechno možné co bych dotěď neuměla a nevěděla.Pokaždé když něco nevím nebo se mi něco stalo obrátím se na ní protože vím že mi kdykolvi pomůže a v ničem mě nenechá.
"Upřímě,nevím co bych bez ní dělala,když se mě kamarádka zeptala na čem jsem závisla okamžitě jsem odpověděla ,,Na rodině,,!
Kdybych se narodila v nějaké bohaté,hodné rodině která by mi koupila všechno na co bych si ukázala nebylo by to takové jako v téhle rodině.Nešětřila bych si v kasičce a vůbec bych neuměla šetřit,protože člověk se má naučit s pěnězmy.V bohaté rodině bych jen ukazovala ukazováčkem a rodiče by skákali,a to bych vážně nechtěla.A proto mám moc ráda svou rodinu jaká je a nikdy bych jí za nic nevyměnila..!! :)
Mám tě ráda mami a nechci aby ses měnila..!:)*Chorvatsko..:)

16. srpna 2012 v 13:46 | Áďa |  Články *Ádi*
Čáu,adminka se vám vrátila z Chorvatska..:D
Cesta byla super,až na to že se ségra v celku docela roztahovala..:D
V Chorvatsku bylo užito..!:)
Byla tam i moje kamarádka která chodí do stejné třídy na klávesy..:DD

Moje hodnocení,kde jsme byly..:)

Chorvatsko ostrov Pag - Moře je úžasné,čisté až průhledné.Je tam kemínková pláž i písková.Doporučuji kamínkovou,protože..!- Do půli pasu v moři máte všude kamínky a od pasu nad hlavu máte všude písek,průledný,který se ani nekalí..!:)Moře je součástí Kempu Strašsko.

Kemp Strašsko - Je to tam kde jsme měli chatku,všude jsou mobilhoumy,karavany a stany.:),my jsme byly v chatce.:)

Hlavní město ostrova Pag,Novalija - Je to asi cca 6,5 km od kempu Strašsko.Poměrně daleko kdybyjsme měli jít pěšky.
Tak alespoň že v kempu jezdily 2.mašinky..:) Něoc jako jezdí v zoo..:) Tak takové jezdí do města a z města,tak jsme jeli mašinkou.:) Ve městě je krásný přístav..:) A všechno..!:)