Září 2012

Německooo..;P

30. září 2012 v 16:50 | Áďa |  Články *Ádi*
Ahoj! Proč Německo..? Jelikož jsem se už tady hodněkrát zmiňovala o tom že jsem přešla na druhý stupeň Zš.-Dramatickou výhovu máme od 1-5 třídy..Dramaťák miluju..!! :) Ale boužel jsem v 6 a už ho nemáme,tak nám naše paní učitelka řekla že něco nacvičíme jako "Absolventské vystoupení".Fajn,šlo nám to super a vystoupení jsme měli v divadle.Všude po městě viseli plakáty apod.A naše město je spřátelené s městečekm /Wolknštejn/ tak tam přijeli jako porotci a když se jim to bude líbit tak jim to tam přijedeme zahrát.No a ono se nám to povedlo a jeli jsme tam asi v 1 jsme odjížýděli a vraceli se v 7.večer..;)) Bylo to tam super..! :)) A dneska přijel strajda Milan ze Slovenska k babičce-takže good..! :)A strejda chtěl ject se podívat k babičce a dědovi do Černoce,tak jsme jeli..;)) A protože tam byla sestřenka ze strejdou a bratrancem chtěla jsem tu zůstat a tak tu teda jsem..:DD

Delší přestávka s blogováním..:)

29. září 2012 v 16:32 | Áďa |  Články *Ádi*
Ahoj,vítám Vás zpět na mém blogu: twogirlsadmins.blog.cz
Tentokrát zase jako adminka Áďa,možná se ptáte kde je adminka Adé,ale adminka Adé tu už není hodně dlouho,odešla nikdy ještě předtím než se ve školách začali psát písemky zhruba tu byla měsíc a to kvůli jedné "pitomé" hádce o zanedbávání blogu apod..Poté jsem blogovala do prvního měsíce prázdnin..-nějak tak a poté jsem začali zanedbávat blog též.
Na blog jsem se úplně "vybodla" a s radostí a nenávistí na tento blog jsem si založila druhý blog a to tentokrát né jako Deník,ale o skupině One Direction a jako další adminky jsem nabrala kámošku Annie a Vevi,docela nám to logování šlo.Ale najednou jsem to zase zanedbala a uvědomila jsem si jak to budu dělat o školu když jsme tu na blogu 3 a každá dá tak 2 články děnně což je jasné že by bylo 6 článků denně a to už jsem si řekla že to by nešlo anie se třemi,protože jediná já jsem scháněla na "čoklovy" komentáře a o školu bych se z toho asi zbláznila.Na tamten blog už tedy nechodím a zdřejmě ho smáznu..;) Teď jsem se s největší "radostí" vrátila k tajtomu mému milovanémuu blogu..:)
A pokoušet aby tu semnou byla další adminka se radši nebudu..:))
P.S. -"Co říkáte na nový Layout..?"
Adminka Áďa :)